Ledningsgruppen

Ledningsgruppen består av:

Magnus Kårestedt. VD.
magnus.karestedt@borasem.se

Jonas Holmberg. Marknadschef.
jonas.holmberg@borasem.se
0708-52 70 14

Linda Syversen. Ekonomichef.
linda.syversen@borasem.se
0729-76 61 89

Göran Ågren. Tf HR-chef.
goran.agren@borasem.se
0729-76 62 38

Per Karlsson. Affärsområdeschef vatten och avlopp.
per.karlsson@borasem.se
0708-10 44 57

Christian Baarlid. Tf Affärsområdeschef avfall och återvinning.
christian.baarlid@borasem.se
0729-76 62 56

Krister Gustafsson. Affärsområdeschef energi.
krister.gustafsson@borasem.se
0708-23 42 44

Andreas Ulveström. Teknisk chef.
andreas.ulvestrom@borasem.se
0708-52 70 02

Linda Wilhelmsson. Sekreterare.
linda.wilhelmsson@borasem.se
0729-76 60 89

Kontakta oss på Kundcenter

020-97 13 00

Mån–tors: 07:30–16:00 | Fre: 07:30-15:00 (lunchstängt 12:00-13:00)

Felanmälan för fjärrvärme, fjärrkyla, biogas, vatten och avlopp kan göras på telefon dygnet runt.